Korterid_77.JPG

Ö ELAMUS

Photo 04.04.2020, 12 47 14 (1).jpg

Miks "Ö Suites"?

Me oleme loonud Ö Sviidid, arvestades kõike, mida meie ise hindame ühe ideaalse puhkuse kodu puhul.
Kuigi meie sviidid on varustatud kiire Internetiühenduse ja lameekraaniga teleritega, soovitame Teil teleka asemel avada hoopis kardinad. Meil on vaieldamatult linna parim vaade. 
Iga korteri juurde kuulub rõdu, kust avaneb vaade Kuressare lahele, piiskopilinnusele ning jahisadamale. See ei ole kõik - me asetseme niimoodi, et rõdudelt saab nautida päikesetõuse ning -loojanguid, mõlemaid.

Tervitame Teid Ö Sviitides soojade südametega!

Mõnikord lähed reisile eesmärgil, et veeta seal mõnusalt aega sõprade, pere või selle lõbusa paariga, kellega snorgeldamise kursusel tutvusid.
Seevastu teine kord, kõik, mida ühelt healt puhkuselt ootad, on aeg eemal kõigest ja kõigist.

Me oleme ka ise suured reisihuvilised. Peale arvukaid peatumisi erinevates hotellides, külalistemajades ja Airbnb'des, jõudsime arusaamale, et päeva lõpuks on meile kõige olulisem see "ma ei ole külaline" ehk privaatsus ja kodutunne. Planeerimisel on reisides suur roll, kuid meile meeldib valikuid teha vastavalt enda tundele. Teate küll, mõnel õhtul tahame minna välja ning suhelda teiste, kohalike inimestega; ent teine kord, kõik, mida ideaalse päeva lõpuks vaja, on mõnus diivan ja lemmikseriaal. 


Me armastame hotellides pakutavaid buffet hommikusööke, kuid mõnikord tahaks pikemat hommikut voodis kohvi nautides ning hiljem minna avastama kohalike poolt armastatuid kohvikuid.

Lisaks valikuvõimaluste ning privaatsuse olemasolule ei jäta me kunagi üle vaatamata arvustusi kõiksugu mugavuste ja üleüldise puhtuse osas.


Meie kolm olulisemat tegurit majutuse valikul on aga alati: asukoht, asukoht ja asukoht. Tasuta parkimine on alati boonuseks, kuid me hindame enim, kui kõik, mis avastamist väärt, asub jalutuskäigu kaugusel.