top of page
IMG_0763.jpg

Miks "Ö Suites"?

Me oleme loonud Ö Sviidid, arvestades kõike, mida meie ise hindame ühe ideaalse puhkuse kodu puhul.
Kuigi meie sviidid on varustatud kiire Internetiühenduse ja lameekraaniga teleritega, soovitame Teil teleka asemel avada hoopis kardinad. Meil on vaieldamatult linna parim vaade
Osades sviitides on ka privaatne saun, aga iga korteri juurde kuulub rõdu, kust avaneb vaade Kuressare lahele, piiskopilinnusele ning jahisadamale. See ei ole kõik - me asetseme niimoodi, et rõdudelt saab nautida päikesetõuse ning -loojanguid, mõlemaid.

Tervitame Teid Ö Sviitides soojade südametega!

403A4388.jpg
ALX_5716.jpeg

Meri Spa Hotelli spa kasutus sviidi hinnas

Kõikide sviitide hinnas sisaldub Meri Spa Hotelli veekeskuse kasutus!

Õdus spaaala hõlmab endas sisebasseini, karastavaid külmaveepangesid ja soome saunasid.
Suures basseinis leidub mitmeid erinevaid lõõgastavaid massaažidüüže, kosk ning vastuvooluseade, mis on suurepäraseks abiliseks neile, kes veest lisaks lõõgastusele oma kehale ka füüsilist koormust otsivad.

Meri Spa Hotell on Ö Suites sviitidega ühenduses, seega on spaasse minek eriti mugav!

Mõnikord lähed reisile eesmärgil, et veeta seal mõnusalt aega sõprade, pere või selle lõbusa paariga, kellega snorgeldamise kursusel tutvusid.
Seevastu teine kord, kõik, mida ühelt healt puhkuselt ootad, on aeg eemal kõigest ja kõigist.

Me oleme ka ise suured reisihuvilised. Peale arvukaid peatumisi erinevates hotellides, külalistemajades ja Airbnb'des, jõudsime arusaamale, et päeva lõpuks on meile kõige olulisem see "ma ei ole külaline" ehk privaatsus ja kodutunne. Planeerimisel on reisides suur roll, kuid meile meeldib valikuid teha vastavalt enda tundele. Teate küll, mõnel õhtul tahame minna välja ning suhelda teiste, kohalike inimestega; ent teine kord, kõik, mida ideaalse päeva lõpuks vaja, on mõnus diivan ja lemmikseriaal. 


Me armastame hotellides pakutavaid buffet hommikusööke, kuid mõnikord tahaks pikemat hommikut voodis kohvi nautides ning hiljem minna avastama kohalike poolt armastatuid kohvikuid.

Lisaks valikuvõimaluste ning privaatsuse olemasolule ei jäta me kunagi üle vaatamata arvustusi kõiksugu mugavuste ja üleüldise puhtuse osas.


Meie kolm olulisemat tegurit majutuse valikul on aga alati: asukoht, asukoht ja asukoht. Tasuta parkimine on alati boonuseks, kuid me hindame enim, kui kõik, mis avastamist väärt, asub jalutuskäigu kaugusel.

Meri-spa_41.jpg

Buffet hommikusöök 

Sinu puhkus, sinu valik!
Kui ei soovi mõnel hommikul ise enda sviidi köögis kokata, on sul võimalus minna alla korrusele Meri Spa Hotelli restorani rikkaliku valikuga buffet hommikusööki nautima.
Söö palju jaksad!

Hinnakiri:
Täiskasvanu: 15€;
Laps 9-17 aastat: 10€
Laps 4-8 aastat: 6€
Laps 0-4 aastat: tasuta

E-R 07:30-10:00
L-P 07:30-11:00

bottom of page